Enduro Trails Bielsko Biała part 2

Kolejne zawody z serii enduro zaliczone. Tym bardziej cieszę się bo w mojej opinii był to udany start J 7 miejsce i „tylko” około  1 min 20s straty do pudła . Wiem nad czym trzeba jeszcze popracować by pierwsza 4 była w moim zasięgu.  Oczywiście po raz kolejny, bezkonkurencyjna wśród kobiet okazała się Ela Figura, która wygrała z przewagą prawie 3 min nad drugą kobietą. To naprawdę robi wrażenie!
Podgląd na wyniki

Po mojej analizie wyników okazało się, że zwyciężczyni wyścigu największa przewagę uzyskała na OS-ie, na którym było najwięcej jazdy pod górę. I muszę przyznać, że niezwykle ciężką sprawą jest wykrzesanie maksymalnej mocy na krótkich odcinkach podjazdowych kiedy twoje nogi są miękkie..niczym z waty.
A jak było na trasie…( i nie tylko) pokrótce dowiecie się z filmiku J Niestety tylko pokrótce ponieważ nie zebrałam dużej ilości materiału..

My Movie endu from Piotr Szlazak on Vimeo.
Super ludzie , znakomita atmosfera, świetnie przygotowane OS-y i moc adrenaliny. Tyle można powiedzieć o 2 edycji Enduro Trails. Jeśli jeszcze nie spróbowałaś/eś jak smakuje rywalizacja na miejscowych trasach to serdecznie do tego zachęcam.  Mnie już pochłonęło w całości J

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.