Tomek Lewiński

Rocznik: 2002Lewinski

Wzrost:157 cm

Waga: 47 kg

Liczba km w tym sezonie: ~ 400 km

Hobby: Kolarstwo górskie, narciarstwo,

Najważniejsze osiągnięcia: miejsce w lidze zakopiańskiej (związane z narciarstwem)

27 miejsce OPEN – PB radzymin (Związane z kolarstwem)

Mój pierwszy, obecny i wymarzony rower: mój pierwszy rower to to był malutki rower z Decathlonu który wygrali rodzice jak miałem rok a na rowerze nauczyłem się jeździć jak miałem 3 lata. Obecnie posiadam rower firmy Scott Aspect 650. Jest on bardzo fajny i dobrze mi się na nim jeździ, więc na razie nie mam żadnego na oku.

MTB na poważniej: w moich pierwszych zawodach wystartowałem w PB Konstancin jeziorna (20 września 2015) to dosyć niedawno a namówili mnie koledzy ze szkoły.

Dlaczego startuje w MTB: startuje w zawodach rowerowych ponieważ bardzo mi się spodobała atmosfera panująca w miasteczku PB a także na trasie. Są tam bardzo mili ludzie którzy zawsze pomagają komuś na trasie jak się coś stanie.

Fajne jest to że startują tam osoby w moim wieku i czasami mogę się sprawdzić na tle moich rówieśników i wziąć udział w rywalizacji.

Dlaczego jeżdżę na rowerze: na początku jeździłem na rowerze do szkoły żeby móc tam szybciej dotrzeć jak zmieniłem szkole (na gimnazjum) to kolarstwo stało się  moją pasją zobaczyłem ile mi to daje i jak to jest naprawdę fajne startować i trochę się w to wkręcić.

Jest to mój jedyny sport który kocham i mogę go uprawiać cały rok, bo na nartach mogę jeździć  tylko w zimę ?

Dlaczego jeżdzę w teamie MyBike.pl: dołączenie do teamu zaproponowała mi (mim kolegom)pani Justyna, więc pomyślałem że czemu by nie wsiąść tych startów w PB bardziej na poważnie jeździć w klubowych koszulkach i rywalizować z innymi teamami i pracować razem w drużynie na lepsze wyniki drużyny.