Prezentacja Cannondale Garmin przed TDP

garmin

Miałem przyjemność być zaproszony na prezentacje teamu i konferencje prasowa teamu Cannondale – Garmin. Prezentacja odbywała się w Adgar centrum. Gdzie już od jakiegoś czasu na parkingu stał autobus teamu wzbudzając spore zainteresowanie. Konferencja było połączona z przedstawieniem nowości w Garminie. Najbardziej interesujących funkcji. Swoje wystąpienie miał też Andrzej Piątek, który w krótkim wystąpieniu opisał jak bardzo urządzenia Garmina zmieniły jego warsztat trenerski.2015-08-01 12.47.30

Na końcu można było zadawać pytania dyrektorowi teamu na TDP który uchylił nie co „tajemnic”

Po spotkaniu można było sprawdzić na rowerze ile ma się mocy w nogach. Dla najlepszego była cenna nagroda. Było też trochę czasu aby porozmawiać z zawodnikami choć Ci dość szybko zostali przejęci przez „zawo2015-08-01 12.49.14dowych” reporterów.

Ja mając na co dzień do czynienia z urządzeniami Garmina jednak czegoś nowego się dowiedziałem.

A wiec zegarek biegowy 620 i 920 na podstawie Twoich treningów i Vo2 max może Ci wyliczyć Twój czas na 20km czy nawet maraton J.

A nowy licznik Edge520 jest bezpośrednio połączony ze STRAVA J nawet jeśli nie masz tam konta.

No i nowy licznik Edge20 i Edge2015-08-01 14.02.1725 to tylko 25gr na Twojej kierownic.

NOWOŚCI GARMIN

Bardzo ciekawie też się zapowiada inteligentne oświetlenie, które posiada funkcje „stopu” jak w samochodzie gdy hamujesz mocno. Oraz inteligentnie ostrzega Cie o samochodach zbliżających się z tyłu podając ich prędkość…

Wracając do TDP to celem Cannondale – Garmin jest powtórzenie sukcesu Moreno Moser z TDP w 2012roku. Zobaczymy czy mu się to uda. Pomimo sympatii do tego zielonego teamu ja osobiście będę patriotom J. Do zobaczenia na TDP.

2015-08-01 13.35.57

Mimi

PS

Ponieważ nikt się nie skusił na Vecotry to ja się postanowiłem by zmierzyć swoja moc na Rondzie Babka.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.