Testy Treka Teamowe cześć 1 Sobota

Dziś spotkaliśmy się w Wesołej na testach Treka. Na moim „tajnym spocie”. Pogoda nam dopisała. W słońcu gorąco w cieniu prawie chłodno. Spotkanie miało charakter towarzysko-treningowy. Myślę, że spełniło ocspotaknie sobotazekiwania większości uczestników. Obiecuje, że następnym razem trasa będzie lepiej oznaczona i wytyczę ją tak aby nie wracać tym samym szlakiem. Choć nie dam rady tego zmienić do drugiej edycji, która odbędzie się już w najbliższy wtorek. Dzisiaj dzięki naszemu spotkaniu wiem jak zorganizować testy dla cywilów tak aby byli zadowoleni. Odniosłem wrażenie, że trasa była ciekawa dla wszystkich i że byliście pozytywnie zaskoczeni. Atmosfera też była bardzo pozytywna i chwilami miała sportowy charakter.

Najszybszym zawodnikiem był Konrad i to bez względu na czym jechał. Choć finalnie najlepszy czas zrobił na Treku Superfly 5 a jest to rower sportowy niskobudżetowy. 11:34 jest oficjalnym rekordem tej trasy. Ja także dzisiaj pobiłem swój rekord trasy i wynosi on 12:20 (prawie się przewróciłem a przecież to tylko 4.7km). Drugim zawodnikiem finalnie okazał się Wojtek z czasem 11:30 na Superfly Ellite. Trzecim zawodnikiem był Bartosz który w 4 przejdzie na mimi i michalswoim rowerze wykręcił 11:50 i mam wrażenie że był by lepszy gdybym go nie zablokował. W czasie testów bardzo wyróżnił się też nasz niezawodny sprinter Michał W. choć dziś kaszel nie pozwolił mu być najszybszym. Czas 12:40. To wiem że gdyby była okazja wykręcił by lepszy czas. Michał docenił też technologie G2 która poprawia skrętność Treków 29er. Michał liczę na upgrade Twoich kół i będziesz nie do zatrzymania. Chciałbym pochwalić Marka który do każdej próby włożył 100% siebie i choć czasy nie były tak dobre jak oczekiwał wynikało to ze słabego oznaczenia trasy. Nie wszystkie osoby jeździł na czas ale mam nadzieje że ssuperflyą zadowolone z dzisiejszego treningu. Ponieważ nasza najstarsza koleżanka Ania nie zdążyła ujeździć testowych rowerów zapraszam po rower do sklepu w celu objeżdżenia go bez presji tłumu. Liczę też iż Jola zostanie nasza Teamowa koleżanka w przyszłości.

Czekam na wasze uwagi najlepiej na forum. A wszystkie osoby, które chciałyby brać udział w naszych testach rowerów proszę o emiaila (info@mybike.pl) lub kontak na facebooku.

Mimi

Możliwość komentowania jest wyłączona.