fbpx

Nowy sezon, nowe wyzwania! MyBike Road Team

MyBike.pl, jako jedna z bardziej rozpoznawanych marek w peletonie MTB ruszył z ideą stworzenia równie mocnej grupy szosowej. Plany są ambitne, a cele będą stawiane coraz wyżej wraz z rozwojem grupy, jak i progresem każdego z członków.
MyBike stworzył grupę szosową – MyBike Road Team! Plany są ambitne.15 osób, którym zależy na wspólnej pracy i tworzeniu zgranego zespołu, który w przyszłości będzie realizował plany treningowe, taktyki peletonu i wiele innych rzeczy, które przede wszystkim mają dać nam przyjemność z tego co robimy, bo przecież jest to podstawa!

Nasze cele

  • integracja grupy
  • Wspólne treningi i starty w zawodach (Tatra Road Race, ŻTC etc.)
  • Wspólne analizy taktyk peletonu i późniejsza ich realizacja

Grupa jwst amatorska z ambicjami, chcemy by każdy wzajemnie się nakręcał i mobilizował drugiego. Na zawodach chcemy jeździć, jako DRUŻYNA – pracować na lidera i czerpać z tego maksimum adrenaliny i zabawy. Wspólne wyjazdy integracyjno-treningowe również mają wnieść jak najwięcej niezapomnianych chwil, których sami niekoniecznie byśmy przeżyli. Grupa, to drużyna, która się wspiera i to jest naszym nadrzędnym celem, by każdy czuł wsparcie drugiej osoby. Ambicja, cel, współpraca, to rzeczy, które są naszym motywem przewodnim i dzięki nim tworzymy team, w którym warto być!