Jesteśmy tu dla WAS !

Kochamy rowery i wszystko co z nimi związane. Blog powstał z chęci dzielenia się tą pasją. Pragniemy zarazić nią także WAS.

Głównymi zawiadującymi strony są:

Piotr Szlązak – właściciel firmy Snow&Surf, pasjonat kolarstwa w każdej postaci. „Zarażony” od dobrych kilkunastu lat. 🙂 Śledzenie technologicznych nowinek to jego specjalność.

Katarzyna Burek – pracownik firmy Snow&Surf, adeptka dyscypliny Enduro, z dużym doświadczeniem zawodniczym z XC, miłośniczka gór oraz życia z dużą dawką adrenaliny. 🙂

„Chcę pokazać Wam, czym dla mnie jest Enduro, a w tej chwili jest sposobem na życie i największym odkryciem sezonu 2016 ”.

WSPÓŁPRACA:

Wojtek „Diabeł” Koniuszewski – właściciel firmy TOTALBIKES, redaktor naczelny MTB.PL, weteran polskiej sceny kolarstwa grawitacyjnego, były członek kadry narodowej w dyscyplinach takich jak Downhill, 4cross i BMX Racing, wielokrotny mistrz Polski w Zjeździe. Zdaniem wielu – jeden z najlepszych szkoleniowców. Z jego pomocą wskoczysz na wyższy level, poznasz najskrytsze tajniki techniki jazdy. To właśnie z tym „gościem” przeżyjesz jedną ze swoich największych, rowerowych przygód życia. 🙂

Maciek Demiańczuk – nasze oko oraz doradca. Spec strony graficznej tego bloga. 🙂

NASI PRZYJACIELE I ZNAJOMI- to właśnie WY, razem z nami, tworzycie tego BLOGA.

Będziemy odwiedzać miejscówki „endurowe”, zdawać relacje z wypraw, zawodów oraz testów sprzętowych. Dzielić się wrażeniami i spostrzeżeniami. A wszystko to, aby… pokazać, jak fajnie i aktywnie spędzać wolny czas. Do dzieła!

ZARAŻAMY !!! 🙂