Rekrutacja do drużyny MyBike.pl MTB Team

Jeździsz na rowerze? Lubisz się ścigać? Szukasz osób, z którymi mógłbyś jeździć na zawody i treningi?

Rekrutacja do drużyny MyBike.pl MTB Team!!

Zapraszamy do naszej drużyny! Powstała ona w 2012 roku przy wsparciu sklepu Mybike.pl i jego właściciela Piotra Szlązaka. Ścigamy się w 2 cyklach. Naszym najważniejszym cyklem jest SLR i Poland Bike. W obu tych cyklach w sezonie 2017 zajęliśmy 4. miejsce w klasyfikacji drużynowej, a cel na ten rok to powrót na podium w cyklu SLR i wejście na podium PB.
Od najbliższego sezonu 2018 będziemy również gościnnie startować w Małej Lidze MTB (XC). Poza tym nasi zawodnicy pojawiają się na startach wielu innych imprez MTB i szosowych.

Poszukiwane osoby, które mogłyby wzmocnić nasz zespół, to Panie startujące na długich bądź krótkich dystansach cyklu Poland Bike i Świętokrzyska Liga Rowerowa oraz Panowie przygotowani do startów na długich (odpowiednio Max i Masters) dystansach w/w cykli. Szukamy osób tylko z Warszawy i okolic.
Dzięki wsparciu sklepu MyBike członkowie drużyny mają zapewnione obniżenie kosztów startów i utrzymania roweru. Zawodnicy punktujący do klasyfikacji drużynowej w Poland Bike i SLR otrzymują zwroty wpisowego. Można również oszczędzić na dojazdach, gdyż na wyjazdy staramy umawiać się grupowo. Dodatkowo każdy członek zespołu może liczyć na preferencyjne ceny zakupu sprzętu i części rowerowych, a także serwisu w sklepie MyBike przy Al. Niepodległości 119 w Warszawie. Ponadto sklep organizuje spotkania o tematyce rowerowej, treningowej czy dietetycznej.
Dodatkowe szczegóły omawiane są indywidualnie na spotkaniu w sklepie.

Czujesz, że pasuje Ci nasz klimat?

Napisz maila na info@snowandsurf.pl.

Opisz swoje doświadczenie rowerowe i cele na ten rok.
Planujemy spotkanie dla nowych uczestników w sobotę 24 lutego 2018 roku o godzinie 16:00 w sklepie MyBike.
Zachęcamy do kontaktu osobistego.

%d bloggers like this: